0 530 523 83 70
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sünnet Düğünü Organizasyonu

02 Şubat 2020
2 kez görüntülendi
Sünnet Düğünü Organizasyonu

Çocuklarımızın hayatları boyunca unutulmayacak özel günleri arasında olan sünnet düğünleri, her anne ve babanın hayal ettiği güzellikte olması açısından çok önemlidir. Bu mutlu günü unutulmaz kılmak için profesyonel bir firmadan yardım almanız gerekebilir.

Tüm masaların ve sandalyelerin giydirildiği, etrafın balonlarla süslendiği bir mekan çocuğunuzun ve sizin çok hoşuna gidecektir. Çocuğunuzun keyifle oturacağı, etrafı seyredebileceği sünnet tahtını tercih edebilirsiniz. Çocuğunuz Sünnet Tahtıyla Yeniçeriler eşliğinde salona getirilir ve salonda tur attırılır mehter marşı eşliğinde.. Sünnet Organizasyonunuza sihirbaz, baloncu, mısırcı, şerbetçi, pamuk şekerci gibi unsurları ekleyerek davete gelen çocukları mutlu edebilirsiniz.İslami bir sünnet organizasyonu isterseniz semazenler çok iyi bir seçenek olacaktır.

Hem çocuğunuzun, hem de konuklarınızın eğlenceli vakit geçirebilmelerini sağlamak amacıyla Palyaço da kiralayabilirsiniz. Emin olabilirsiniz çocuğunuz oldukça güzel vakitler geçirecektir. Bu özel günü ölümsüzleştirmek için, profesyonel fotoğraf ve video çekimi de oldukça önemlidir. Tüm misafirlerinizle çektireceğiniz fotoğraflar, ömür boyu güzel bir hatıra olarak kalacaktır.

EN İYİ EKİP VE EKİPMANLARIMIZ İLE SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONUN DA BİZ “EMRE ORGANİZASYON” OLARAK YANINIZDAYIZ..MEHTER TAKIMI,SÜNNET TAHTI VE YENİÇERİ, İLAHİ GRUBU, TASAVVUF GRUBU, SEMAZEN EKİBİ, PALYAÇO, TAHTA BACAK VE DAHA FAZLASI SÜNNET DÜĞÜNLERİNİZE RENK KATMAYA DEVAM EDİYOR

         

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?