0 530 523 83 70
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İstanbul İslami Sünnet Organizasyonu

06 Temmuz 2023
103 kez görüntülendi
İstanbul İslami Sünnet Organizasyonu

İstanbul İslami Sünnet Düğünü, Sünnet Organizasyonlarında İstanbul Yeniçeri ekibi, Mehteran, Sünnet Tahtı, İstanbul Semazen Ekibi, İlahi Grubu, Palyaço Ekiplerimizi tercih edebilirsiniz.

Son zamanlarda aileler için Sünnet düğünleri vazgeçilmez bir önem arz etmekte. Çocukları için son derece mühim olan bu anı ölümsüzleştirmek ve ileride mutlu bir anı olarak hatırlamak aileler için oldukça önemli. Sizlerde çocuğunuz için güzel bir organizasyona imza atmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Sünnet Organizasyonu için gerekli tüm planlamaları sizlerle birlikte yapalım, her şey sizlerin istediği şekilde oluyor ve gün sonunda mutlu bir şekilde ayrılıyor olacaksınız.

Sünnet Düğünleri için hangi ekipleri ,hizmetleri tercih edebilirsiniz gelin birlikte bakalım;

Müşterilerimiz sünnet düğünleri için ilk olarak Sünnet Tahtını ve Yeniçeri ekibini tercih etmektedirler. Sünnet çocuğu taht üzerinde yeniçeri askerlerinin omuzlarında salona müthiş bir giriş yaparak misafirleri selamlar. İkinci olarak en çok tercih edilen ekip İlahi grubu ve semazen ekibidir. Konuklarınız canlı ilahiler ve sema gösterisi ile mest oluyor unutulmaz bir organizasyon gerçekleşiyor.

Bugüne kadar sayısız Sünnet düğünü gerçekleştirdik. Elhamdülillah geri dönüşler hep olumlu oldu, müşterilerimiz son derece memnun kaldılar. Sizlerde bizi tercih ederek sorunsuz bir organizasyona imza atabilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz sünnet organizasyon videolarına YouTube kanalımızdan ulaşıp izleyebilirsiniz. Sizler için aşağıya YouTube linkimizi ekledim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?