0 530 523 83 70
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ankara Kına Organizasyonu

05 Şubat 2021
2 kez görüntülendi
Ankara Kına Organizasyonu

Ankara Kına Gecesi-Ankara Kına Organizasyonu-Keçiören Kına Ekibi-Kına Tahtı Kiralama-İslami Kına Organizasyonu-İslami Düğün,

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çok mu yakınsınız? Bu hayaller sizin düğününüz ya da Kına Geceniz olabilir. Firmamız “Emre Organizasyon” Kına Organizasyonuİslami Düğün-Dini Düğün konusunda kendini oldukça güvenen ve bugüne kadar her organizasyonun altından başarı ile kalkan bir firmadır. Bu sebeple kendimize güveniyor ve sizleri de bizimle çalışmak için görüşmeye davet ediyoruz. Aradığınız tüm hizmetlerin hepsini bu özel günde en iyi şekilde alacak ve çok makul ücretlerle harika bir organizasyona sahip olacaksınız. Çok az bir zamanınız kalmış olsa dahi hiç dert etmeyin çünkü bizler donanımlı ve profesyonel ekibimiz ile sizlere hızlı hizmet vermekteyiz.

Bizim için öncelik sizin istekleriniz olacaktır. Karşılıklı anlaşarak hayal ettiklerinizi en iyi şekilde organizasyonlarınızda sunmayı başarırız. Amacımız hayatınızda bir kere bu denli güzel yaşayabileceğiniz gece için tüm gücümüzü kullanmak ve en iyi şekilde geçirilmesini sağlamak olacak.

Neler önerilebilir diye merak ediyorsanız hemen biraz değinelim. Tüm ekibimiz kadınlardan oluşuyor olacak ve gizlilik içinde rahat bir kına gecesi geçiriyor olacaksınız. Günümüzde Kına Gecelerinin vazgeçilmezi olan Kına Tahtı kiralayabilirsiniz. Bir diğer hizmetimiz olan Nedime Kızları da tercih edebilirsiniz. Nedimelerin dansları ile Kına geceleriniz daha da hareketli olacak,renkli anlar yaşayacaksınız.

  • KINA MALZEMELERİ
  • KURU KINA
  • LOKUM,KOLANYA..
  • KARŞILAMA MASASI
  • 4 ADET DEF
  • 1 ADET DAVUL
  • GELİN TESTİSİ
  • SÜSLER…

Kına ve düğün organizasyonlarınızı bizlere devredin ve sizler içinde olmaktan gurur duyacağınız bir düğünün sahibi oluverin. Bizce aradığınız her hizmeti fazlası ile firmamızda bulabileceksiniz. Bu sebeple tek bir adres ile tüm sorunlar çözülmüş olacak. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Youtube den bizi takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?