0 530 523 83 70
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İlahi Ekibi

01 Şubat 2020
415 kez görüntülendi
İlahi Ekibi

İlahi Grupları

Düğün Organizasyonları,Nişan Organizasyonu,İslami Sünnet Düğünleri,Ramazan Etkinlikleri,Kutlu Doğum Programı gibi bir çok organizasyonlarda siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.Bu organizasyonlar için İlahi Grubumuzu tercih edebilirsiniz. İlahi Ekibimizin kişi sayısı değişmektedir.İster 3 kişilik veya 4 kişilik ister 6 kişilik tercih edebilirsiniz. 3 kişilik ekibimizde: Kanun,Bendir,İlahi Sanatçısı mevcuttur.

4 kişilik ekipte ise: Kanun,Bendir,Ney,İlahi sanatçısı, 6 kişilik ekipte:Ney,Kanun,Bendir,Ud,Def,İlahi Sanatçısı, mevcuttur. Bu paketlerimizde sayı arttıkça fiyatlar da artmaktadır. Kişi sayısının fazla olması fiyatta değişikliğe sebep olur.

  

İlahi sanatçımızın seslendirdiği İlahiler,Şiirler,Divanlar,Menkıbeler ile sizler ve konuklarınız mest olacaklar.Birde buna İlahi ekibimizin enstrümanları ile eşlik etmeleri eklenince geceniz muhteşem oluyor. Farklı bir atmosfer yaşatıyoruz siz değerli müşterilerimize. Sizleri memnun etmek bizim işimiz. Emin olabilirsiniz bizimle birlikte organizasyonlarınız emin ellerde.. Tüm Türkiye’de Hizmetinizdeyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?